مقالات

اتوماسیون اداری کردکوی

اتوماسیون اداری کردکوی

ابتدا یک سوال از شما میپرسم میدانید اتوماسیون اداری یعنی چه ؟ آیا می خواهید که به خوبی شرکت و محیط کار خود را با نظم و درست اداره کنید ؟ آیا در محیط کار شما بی نظمی های متعددی از سوی کارمندان خود مشاهده می کنید ؟ اگر شما مدیری هستی که می خواهید در محیط کار خود انضباط ایجاد کنید قطعا اتوماسیون اداری می تواند این عملکرد را بهبود ببخشد . به شما کمک کند . در ادامه قصد داریم تا از اجرای اتوماسیون اداری کردکوی که توسط بهترین شرکت گلستان انجام و اجرا می شود برای شما بگوییم ، توصیه ما این می باشد که برای آشنایی بیشتر مقالاتی چون اتوماسیون اداری گلستان گرگان و دوربین مداربسته در گرگان را مطالعه کنید .

البته اجرای اتوماسیون اداری می تواند سرعت انجام کارهای خود را تا حدی زیادی بالا ببرد س می توان این گونه در نظر گرفت وجود اتوماسیون اداری مزایای بلایی دارد .

اتوماسیون اداری کردکوی و گلستان

شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه اجرای اتوماسیون اداری در گرگان و گلستان و استان گلستان

برخی از خدمات این شرکت :

نصب دوربین
درب اتوماتیک
تلفن سانترال
سیستم اعلام سرقت
سیستم اعلام حریق
پیاده سازی خانه هوشمند
اتوماسیون اداری
برق اضطراری
آدرس : گرگان – خیابان شهدا – لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6
تلفن : 017-32248771 و 09111774812
یمیل : imenkaran@ymail.com

اتوماسیون اداری کردکوی

تعریف اتوماسیون اداری کردکوی

سیستم اتوماسیون اداری در حقیقت یک سیستم متکی بر کامپیوتر می باشد در حقیقت این سیستم کار جمع آوری اطلاعات ، ذخیره سازی و توزیع مستندات ، پیام های الکترونیکی و فرم های اطلاعات را بر عهده دارد . که این نوع اطلاعات تنها در دست اشخاص مهم خود شرکت و محیط کار نیز در دسترس می باشد .

در حقیقت لازم است این نکته را به شما بیان کنیم که عبارت اتوماسیون اداری در خارج از ایران به به تمامی ابزار ها و روش هایی که برای انجام امور دفتری به کار برده می شود نیز می گویند که این نوع ابزار ها و روش ها کنار پردازش داده ها و اطلاعات دیداری و شنیداری و… را برعهده دارد .

اساس کار اتوماسیون اداری

1. ذخیره اطلاعات

اولین مهم ترین وظیفه سیستم اتوماسیون اداری کار جمع آوری اطلاعات و داده ها می باشد ، در حقیقت یکی از دلایل مهمی که مدیران مشتاق به اجرای سیستم اتوماسیون اداری برای محل کار خود می شود همین وظیفه اصلی جمع آوری و ذخیره اطلاعات و داده ها مهم می باشد . البته که سیستم اتوماسیون ادارای داری نرم افزاری می باشد که به کمک آن امکان ویرایش عکس ، امکان استفاده راحت از داده های عددی و… درا برعهده دارد که از جپله از این نرم افزار ها می توان به نرم افزار های صفحه گسترده ف نرم افزار پردازش متن و … نیز اشاره کرد.

2. تبادل داده ها

یکی دیگر از امکاناتی که سیستم اتوماسیون اداری در اختیار شما قرار می دهد قابلیت تبادل همه اطلاعات و داده ها می باشد که این اطلاعات می تواند عکس ، متن ، پست الکترونیکی و یا پست صوتی و. .. نیز باشد . در سیستم اتوماسیون اداری گروه افزاری وجود دارد که توانایی به اشتراک گذاشتن اطلاعات را در میان کاربران فراهم می سازد . البته سیستم های دیگری هم وجود دارند که افراد می توانند جلسات الکتریکی برگذار کنند و یا می توانند از خانه ارتباط خود را با اداره حفظ کنند و قابلیت های دیگری را نیز شامل می شود .

3. مدیریت داده ها

در واقع سیستم اتوماسیون اداری داده های بلند مدت و کوتاه مدت را پیگیری می کند که از جمله از این داده ها می توان به طرح هزینه های مالی ،هزینه های خرید و هزینه های بازاریابی و پروژه ها و فعالیت ها و … نیز اشاره کرد .

اجرای اتوماسیون اداری توسط شرکت ایمن کاران استرآباد

یکی از بهترین شرکت هایی که می تواند کمار اجرای اتوکماسیون اداری کردکوری را به بهرتین وجه ممکن اجام دهد شرکت ایمن کاران استرآباد در گلستان می باشد ف می توانید قبل از اجرای اتئکماسیون اداری با همکاران ما مشورت کنید و با شرکت ایمن کاران نیز ارتباط برقرار کنید که از جمله از این راها های برقراری ارتباط می توان به مکوارد زیر اشاره کرد :

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6
تلفن : 017-32248771 و 09111774812
یمیل : imenkaran@ymail.com

اتوماسیون اداری کردکوی

5 thoughts on “اتوماسیون اداری کردکوی

 1. maryam گفت:

  سلام من دقیق متوجه نشدم اتوماسیون اداری یعنی چی دقیقا چیکار میکنید یعنی ؟

 2. kazem گفت:

  سلام برای شرکت های کوچیک هم میشه اتوماسیون اداری پیاده سازی کرد ؟ من شرکتم 9 تا کارمند داره

  1. poshtiban گفت:

   سلام بله چرا که نه با هر تعداد کارمند از کم تا زیاد امکان پذیره

 3. emad گفت:

  به جز سیستم کامپیوتری نیاز به دستگاه دیگه ای هم داره ؟

  1. poshtiban گفت:

   در حالت کلی فقط سیستم کامپیوتری و شبکه کردن سیستم ها و یک نرم افزار سیستمی نیازه البته بستگی به فعالیت اون شرکت و اداره و همچنین تعداد کارمند ها داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *