مقالات

دوربین مداربسته در گرگان [بررسی قیمت 1400وخرید از نمایندگی]

دوربین مداربسته در گرگان

اگر قصد خرید و نصب دوربین مداربسته در گرگان را دارید پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را بخوانید . همانطور که در مقالات قبلی هم برایتان توضیح دادیم امروزه دوربین های مداربسته یکی از ارکان اصلی حفاظت از محل زندگی و کار شما محسوب می شوند . کمتر اداره و مغازه و … را می توان یافت که از سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته استفاده نکرده باشد .

حتی بسیاری از افراد برای منازل مسکونیشان هم از دوربین های مداربسته استفاده میکنند تا امنیت خود و خانواده شان را تامین کنند .اما تشخیص دوربین خوب و همچنین نصب دوربین مداربسته که حتما باید توسط متخصصین این حوزه انجام شود کمی مشکل است به همین علت مقاله امروز را به نکاتی که در حیطه نصب دوربین مداربسته وجود دارد اختصاص داده ایم پس حتما قبل از خرید دوربین این مقاله را تا انتخا بخوانید .

شما می توانید برای خرید و نصب دوربین مداربسته در گرگان به متخصصین شرکت ایمن کاران استر اباد مراجعه کنید و با مشاوران آن در ارتباط باشید . پیشنهاد می کنم مطلب دوربین مداربسته پیناکل و اتوماسیون اداری در گرگان و… را مطالعه کنید .

دوربین مداربسته در گرگان

دوربین مداربسته گرگان

شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه نصب و خرید دوربین مداربسته در گرگان و استان گلستان

برخی از خدمات این شرکت :

 1. نصب دوربین
 2. درب اتوماتیک
 3. تلفن سانترال
 4. سیستم اعلام سرقت
 5. سیستم اعلام حریق
 6. پیاده سازی خانه هوشمند 
 7. اتوماسیون اداری گرگان
 8. برق اضطراری

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6

تلفن : 017-32248771 و 09111774812

ایمیل : imenkaran@ymail.com

دوربین مداربسته گرگان

خرید انواع دوربین مداربسته در گرگان

در رابطه با خرید انواع دوربین مداربسته در گرگان باید بیان کنیم که امروزه بسیاری از افراد برای حفاظت از خود ، محل کار و زندگیشان به خرید دوربین های مداربسته روی می آورند . اما نمیدانند که دوربین های مداربسته انواع مختلف دارند .بعد هم که دوربین های مختلف را میبینند نمیدانند که کدام یک مناسب آن هاست و کدام یک را باید انتخاب کنند .

اینجاست که یا باید خود به تحقیق و بررسی درباره دوربین های مداربسته بپردازید و یا این که به فروشگاه هایی که در این حوزه فعالیت می کنند اعتماد کنید و خرید و انتخاب دوربین مداربسته خود را به آن ها بسپارید .

مشاوران شرکت ایمن کاران استر آباد می توانند در جهت خرید دوربین مداربسته در گرگان ، نصب دوربین مداربسته گرگان و موارد اینچنین به تمام سوالات و ابهامات شما پاسخ دهند تا با خیالی آسوده بهترین دوربین مداربسته را خریداری کنید .

خرید دوربین مداربسته در گرگان

نصب دوربین مداربسته در گرگان

نصب دوربین مداربسته از مهم ترین مراحل انجام کار است و فقط افراد متخصص و خبره در این کار باید کار نصب دوربین را انجام دهند . این که دوربین کجا نصب شود ، در چه زاویه ای نصب شود و مواردی از این قبیل را فقط یک فرد متخصص در امر نصب دوربین مداربسته می تواند تشخیص دهد .

به همین جهت پیشنهاد می شود به هیچ عنوان خودتان اقدام به نصب دوربین مداربسته خریداری شده نکنید و حتما از یک متخصص در این حوزه درخواست کنید که نصب دوربین مداربسته را بر عهده بگیرد .

در این خصوص متخصصین شرکت ایمن کاران استر آباد در نصب دوربین مداربسته گرگان شما را یاری خواهند داد .

نصب دوربین مداربسته در گرگان

تعرفه و هزینه نصب دوربین مداربسته در گرگان

تعرفه نصب دوربین مداربسته قیمت مشخصی ندارد و هر شرکت و مجموعه ای با توجه به مواد مصرفی و همچنین موقعیتی که قرار است دوربین نصب شود و همچنین این که دوربین آنالوگ است یا دیجیتال و یا تعداد دوربین ها تعرفه متفاوتی را محاسبه میکنند .

بهترین تعرفه نصب دوربین مداربسته گرگان را می توانید توسط تیم متخصص ایمن کاران استر آباد تجربه کنید .

تعرفه نصب دوربین مداربسته در گرگان

مزایای داشتن دوربین مداربسته در گرگان

نصب دوربین مداربسته مزایای زیادی برای ما به دنبال خواهد داشت . از جمله مزایای خرید و نصب دوربین مداربسته در گرگان می توان موارد زیر را نام برد :

 1. کاهش خطر و هزینه
 2. آسایش خیال
 3. به صرفه بودن
 4. کشف جرم و جلوگیری از آن
 5. جلوگیری از بروز حوادث امنیتی
 6. کمک به اجرای قانون
 7. رصد کردن ترافیک و فضاهای عمومی

برای بهره مندی از این مزایا کافیست به شرکت ایمن کاران مراجعه کرده تا یکی از بهترین دوربین های مداربسته موجود در بازار ایران را به شما معرفی کنند .

نصب دوربین مداربسته در گرگان

اقدامات لازم قبل از خرید و نصب دوربین مدار بسته

قبل از نصب دوربین مداربسته نیاز است که یک سری اقدامات انجام شود . این اقدامات برای نصب عبارتند از :

1. آماده سازی محل نصب دوربین

این که برای نصب دوربین ها مداربسته نیاز است که حفره بر روی دیوار ها ایجاد کرد و همچنین کابل کشی که کاملا دیده میشود کمی نگران کننده است اما با وجود تجهیزاتی مانند داکت دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد .

همچنین میتوان سیم کشی دوربین های مداربسته را به کمک سقف کاذب ، کناف و دیگر لوازم اینچنینی از دید مخفی کرد . برخی از سیستم های امنیتی نیز مانند دوربین های مداربسته بی سیم وجود دارند که دیگر شما را از هرگونه خرابی و سیم کشی در امان نگه میدارد .

2. تهیه لیست نیاز ها

اولین اقدامی که باید انجام دهید این است که لیستی از نیاز هایتان را تهیه کنید . باید بررسی کنید که انتظارات شما از یک سیستم دوربین مداربسته چیست .

سپس باید مشخص کنید که در چه مکان هایی نیاز به کنترل و نظارت دارید و در چه مکان هایی نیاز به شفافیت و تصویر بسیار واضح دارید . اگر بخواهید تک تک نقاط مکان مورد نظر توسط دوربین ها پوشش داده شوند هم هزینه زیادی دارد و هم این که ضرورتی ندارد .

3. خرید یک دوربین مداربسته قیمت مناسب و با کیفیت

پس از آن که تصمیم گرفتید که دقیقا به چند دوربین مداربسته برای مکان مورد نظرتان نیاز دارید زمان آن فرا رسیده است که یک دوربین خوب و با کیفیت را متناسب با بودجه خود انتخاب کنید .

معمولا دوربین های مداربسته از چند صد هزارتومان شروع شده و تا بیش از 10 میلیون تومان نیز هستند .کیفیت دوربین می تواند در کیفیت تصاویر دریافتی بسیار تاثیرگذار باشد .

اقدامات لازم قبل از خرید و نصب دوربین مدار بسته

بهترین مارک دوربین مداربسته گرگان موجود در نمایندگی

همانطور که پیش از این در مقاله بهترین مارک دوربین مداربسته برایتان به طور کامل توضیح دادیم و بررسی کردیم دوربین های مداربسته برند های مختلفی دارند که از بین این برند ها تعدادی بهتر از سایر برند ها عمل کرده اند . از بهترین مارک های دوربین مداربسته می توان موارد زیر را نام برد :

 1. دوربین مداربسته هایک ویژن (hikvision)
 2. دوربین مداربسته های لوک (hilook)
 3. دوربین مداربسته داهوا (dahua)
 4. دوربین مداربسته یونی ویو (uniview)
 5. دوربین مداربسته سونی (sony)
 6. دوربین مداربسته ورتینا (vertina)

برای خرید بهترین مارک های دوربین مداربسته و همچنین نصب دوربین مداربسته در گرگان می توانید با مشاوران شرکت ایمن کاران در ارتباط باشید . دیگر مطالب راجع به نمانیدگی دوربین هایک ویژن در گرگان و نمایندگی دوربین مداربسته برایتون در گرگان را مطالعه کنید .

بهترین مارک دوربین مداربسته

شرکت ایمن کاران استر آباد [بهترین نصاب دوربین مداربسته در گرگان]

شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خرید و نصب دوربین مداربسته در گرگان و استان گلستان

برخی از خدمات این شرکت :

 1. نصب دوربین
 2. درب اتوماتیک
 3. تلفن سانترال
 4. سیستم اعلام سرقت
 5. سیستم اعلام حریق
 6. پیاده سازی خانه هوشمند 
 7. اتوماسیون اداری
 8. برق اضطراری

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6

تلفن : 017-32248771 و 09111774812

ایمیل : imenkaran@ymail.com

نصب دوربین مداربسته در گرگان

سوالات متداول

 • دوربین مداربسته مخفی چیست ؟

امروزه تکنولوژی و فناوری ساخت دوربین های مداربسته بسیار تغییر و پیشرفت کرده است و دوربین های مداربسته با ابعاد بسیار کوچیک قابلیت فیلمبرداری با کیفیت های بالا را دارد . دوربین مداربسته مخفی یکی از تکنولوژی های برتر این روزهاست که بدون این که شخصی متوجه شود میتوان از او فیلم برداری کرد . همانطور که از اسم آن نیز پیداست این دوربین مخفی است و شخصی از محل نصب آن اطلاع ندارد .

نصب دوربین مداربسته در منزل بدون نیاز به متخصص امکان پذیر است ؟

نه می توان گفت بدون متخصص نمیتوان دوربین مداربسته را نصب کرد و نه میتوان گفت می شود . ولی توصیه ما این است که حتما پس از خرید دوربین مداربسته براینصب آن از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید .

قیمت دوربین مداربسته گرگان چقدر است ؟

قیمت دوربین مداربسته با توجه به مدل و برندی که شما انتخاب میکنید متفاوت است و همچنین مکان مورد نظر برای نصب دوربین و همچنین تعداد دوربین و موارد بسیار متعدد دیگر می تواند در قیمت نهایی دوربین مداربسته تاثیرگذار باشند .

در یک ساختمان کدام نقاط توسط دوربین های مداربسته باید پوشش داده شوند ؟

در هر ساختمان نقاط مهمی وجود دارند که حتما باید توسط دوربین های مداربسته پوشش داده شوند . این نقاط عبارتند از : فضای بیرونی ساختمان ها ، درب پشت بام ساختمان در صورت داشتن پشت بام ، راه پله های اصلی ساختمان ،پارکینگ و حیاط و …

10 thoughts on “دوربین مداربسته در گرگان [بررسی قیمت 1400وخرید از نمایندگی]

 1. الهام گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید می خواستم بدونم دقیقا میزان هزینه نصب دوربین مداربسته چقدره ؟

  1. poshtiban گفت:

   بینید در حقیقت میزان هزینه هزینه دوربین مداربسته در گرگان به عوامل مختفی بستگی دارد و نمی توانیم به صورت دقیق قیمت صحیحی بدهیم

 2. احمد رضا گفت:

  من از کارشون در نصب دوربین مدار بسته در گرگان راضیم و به همه پیشنهاد می کنم از دوربین مداربسته های این شرکت گرگانی استفاده بکنید کارشون عالیه .

  1. poshtiban گفت:

   ممنونیم از نظر شما

 3. ARASH گفت:

  سلام وقت بخیر ، بببخشید میخواستم بدونم منظور از لنز زوم کننده دوربین مدار بسته چیست ؟

  1. poshtiban گفت:

   منظور از لنز زوم کننده در دوربین مداربسته این است که در یک مساحت مشخص به نسبت ظرفیت خود دوربین می توان فاصله اجسام را نزدیک تر و یا دورتر کرد .

 4. malihe گفت:

  سلام یک مشکلی برای من به وجود آمده یهویی دوربین های مداربسته رو از برق کشیدم و به برق دیگه ای زدمم اما دیگه دوربین های مداربسته بالا نمیاد میخواستم بدونم دلیلش چیه ؟

  1. poshtiban گفت:

   سلام دوست عزیز اگر در شهر گرگان هستید توصیه می کنم برای حل این مشکل به مرکز تعمبرات دوربین مداربسته در گرگان مراجعه کنید .

 5. علی گفت:

  این دستگاه ها جدید هست؟ یعنی منظورم اینه که کیفیتش چطوره؟

  1. poshtiban گفت:

   سلام دوست عزیز بله همگی از بهترین دوربین های مداربسته بازار هستند . برای مشاوره بیشتر میتونید با بخش فروش و مشاوره مشتریان تماس بگیرید .
   تلفن : 017-32248771 و 09111774812

   ایمیل : imenkaran@ymail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *