مقالات

شرکت ایمن کاران استرآباد [بهترین کمپانی در استان گلستان]

شرکت ایمن کاران استرآباد

از دیرباز تا کنون حفظ امنیت به روش های مختلف از اولویت های هر شخص در زندگی بوده است. چه امنیت خود و محل کار و زندگی و چه امنیت خانواده و اطرافیانش.روز به روز با پیشرفت تکنولوژی حفظ امنیت به روش های راحت تری مانند درب های ضد سرقت، دوربین های مداربسته، سیستم های ضد سرقت و… توسط کمپانی های ارائه دهنده خدمات انجام میشد.یکی از بهترین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند و به ارائه خدمات میپردازند شرکت ایمن کاران استرآباد در گرگان می باشد.

هدف از این نوشته آشنا کردن شما با خدمات این کمپانی و بهره بردن از خدمات این شرکت می باشد. پس اگر قصد استفاده از سیستم های هوشمند سازی ساختمان در گرگان و اشتان گلشتان را دارید پیشنهاد میکنیم حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و با خدمات شرکت ایمن کاران استرآباد بیشتر آشنا شوید.

شرکت ایمن کاران استرآباد

شرکت ایمن کاران استرآباد

شرکت ایمن کاران استرآباد به مدیریت جناب مهندس خوش سیرت یکی از بهترین شرکت ها در زمینه هوشمند سازی ساختمان و خدمات امنیتی و فروش و نصب انواع دوربین مداربسته می باشد.مشاوران و متخصصین شرکت ایمن کاران همیشه و در همه حال در خدمت شما مشتریان گرامی هستند تا در زمینه خدمات فروش و پس از فروش شما را راهنمایی کنند.
شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خرید و نصب دوربین مداربسته در گرگان و استان گلستان میباشد.

برخی از خدمات این شرکت که میتوان به آن اشاره کرد :

 • نصب دوربین
 • درب اتوماتیک
 • تلفن سانترال
 • سیستم اعلام سرقت
 • سیستم اعلام حریق
 • پیاده سازی خانه هوشمند
 • اتوماسیون اداری گرگان
 • برق اضطراری

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6

تلفن : 017-32248771 و 09111774812

ایمیل : imenkaran@ymail.com

خدمات شرکت ایمن کاران استرآباد

شرکت ایمن کاران استرآباد خدمات بسیار متنوعی را ارائه میکند که در ادامه به توضیح هر کدام به تفکیک میپردازیم.همراه ما باشید.

شرکت ایمن کاران استرآباد

1.دوربین مداربسته

یکی از اصلی ترین خدماتی که شرکت ایمن کاران استرآباد به شما ارائه میدهد خدمات فروش، نصب و تعمیرات دوربین های مداربسته است. بهترین مارک های دوربین مداربسته ایرانی و خارجی را میتوانید از این شرکت خریداری کنید و برای خرید نیز میتوانید با مشاوران این شرکت همواره در تماس باشید تا یکی از بهترین برند های دوربین مداربسته را با بهترین قیمت خریداری کنید. همچنین این که خدمات نصب دوربین های مداربسته نیز توسط تکنسین های این شرکت به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

2.هوشمند سازی ساختمان

در دنیای امروزی همه چیز به سمت هوشمندسازی شدن پیش میرود در این میان ساختمان ها نیز از این ماجرا دور نمانده اند و به سمت هرچه هوشمند تر شدن پیش رفته اند. امروزه بیشتر ساختمان ها توسط سیستم های هوشمند به ساختمان های هوشمند تبدیل میشوند تا زندگی را برای شما راحت تر کنند. یکی از بهترین شرکت هایی که در این زمینه در شهر گرگان و اشتان گلستان فعالیت میکند شرکت ایمن کاران استرآباد است. شاید کمتر کمپانی را در شهر گرگان بتوان یافت که در زمینه هوشمندسازی ساختمان ها فعالیت کند که یکی از بهترین های آن شرکت ایمن کاران است. برای هوشمندسازی منازل و ساختمان های خود میتوانید به این شرکت مراجعه کنید.

شرکت ایمن کاران استرآباد

3.درب و پنجره هوشمند

تکنولوژی تا جایی در زندگی های ما پیشرفت کرده است که بر روی درب و پنجره های ما نیز تاثیر گذاشته است. تا به حال راجع به درب و پنجره های هوشمند چیزی شنیده اید؟ باید بدانید که با پیشرفت تکنولوژی دانشمندان به دنبال هر چه راحت تر زندگی کردن ما بوده و هستند. درب و پنجره های هوشمند چیزی فراتر از باز و بسته شدن خودکار را تجربه کرده اند و تا جایی هوشمند شده اند که حتی دمای منزل را نیز برای ما کنترل میکنند و در هر چه بیشتر صرفه جویی در انرژی به ما کمک میکنند. شرکت ایمن کاران استرآباد جزو اولین شرکت هایی در استان گلستان است که درب و پنجره های هوشمند را برای منازل شما به ارمغان اورده است.

شرکت ایمن کاران استرآباد

4.درب اتوماتیک

همانطور که گفتیم پیشرفت تکنولوژی به ما در زندگی راحت تر کمک شایانی کرده است یکی از ابزارهایی که تا به امروز توانسته کمک بسیار زیادی در هر چه راحت تر زندگی کردن ما کرده باشد درب های اتوماتیک می باشد. درب های اتوماتیک چندین نوع دارند که درب های اتوماتیک پارکینگی، درب های منازل، درب های ریلی و… از انواع آن می باشد. کمپانی ایمن کاران یکی از بهترین مجریان درب های اتوماتیک برای ساختمان ها و منازل شما می باشند تا به شما در هر چه راحت تر زندگی کردن کمک کند. برای اجرای درب های اتوماتیک در ساختمان هایتان میتوانید از مشاوران و متخصصین زبده ایمن کاران بهره ببرید.

شرکت ایمن کاران استرآباد

5.تلفن سانترال

تا به حال راجع به تلفن های سانترال چیزی شنیده اید؟ میدانید که سانترال تلفن چیست؟ تفاوتشان با تلفن های معمولی چیست؟ پیش از این در یک مقاله جامع راجع به تلفن های سانترال برایتان توضیح داده ایم که میتوانید با مراجعه به آن با تلفن های سانترال آشنا شوید تلفن های سانترال نیز یکی از ابزار ها و تکنولوژی هایی است که برای هر چه راحت تر زندگی کردن شما وارد بازار شده اند و بیشتر در ادارات و شرکت های بزرگتر برای ارتباط هر چه راحت تر بین اعضای آن کمپانی و اداره کاربرد دارد. کمپانی ایمن کاران استرآباد را میتوان بهترین شرکتی دانست که در این زمینه فعالیت میکند.

شرکت ایمن کاران استرآباد

6.سیستم اعلام سرقت

سیستم های اعلام سرقت از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام از اجزای آن به طور سری و موازی با سایر اجزا به صورت یک پک در آمده و سرقت را به شما اعلام میکند.معمولا در تمامی منازل و ساختمان های امروزی که هوشمند سازی شده اند سیستم اعلام سرقت نیز از اجزای آن است. علاوه بر منازل فروشگاه ها و اداران دولتی نیز بسیار به اسن سیستم نیازمندند. ایمن کاران یکی از اولین شرکت ها در استان گلستان است که سیستم اعلام سرقت را به صورت کاملا حرفه ای به فروش میرساند و در ساختمان های شما پیاده سازی میکند.

شرکت ایمن کاران استرآباد

7.سیستم اعلام حریق

سالانه هزاران ساختمان در سر تاسر ایران وجود دارند که به دلیل نداشتن سیستم اعلام حریق در زیر شعله های آتش میسوزند و از بین میروند. سیستم های اعلام حریق در صورت احساس کوچکترین دود یا حرارت و جرقه در ساختمان به سرعت به صدا در آمده و در حالت های پیشرفته تر در صورت کم نشدن دود یا حریق توسط لوله کشی هایی که تعبیه شده است آب را در محل آتش سوزی رها میکند.برای آن که بخواهید از سیستم اعلام حریق در ساختمان هایتان بهره ببرید میتوانید با مشاورین و متخصصین شرکت ایمن کاران استرآباد که یکی از بهترین ها در این زمینه میباشد در ارتباط باشید.

شرکت ایمن کاران استرآباد

شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خرید و نصب بهترین مارک دوربین مداربسته در گرگان و استان گلستان میباشد.

برخی از خدمات این شرکت که میتوان به آن اشاره کرد :

 • نصب دوربین
 • درب اتوماتیک
 • تلفن سانترال
 • سیستم اعلام سرقت
 • سیستم اعلام حریق
 • پیاده سازی خانه هوشمند
 • اتوماسیون اداری
 • برق اضطراری

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6

تلفن : 017-32248771 و 09111774812

ایمیل : imenkaran@ymail.com

سوالات متداول

 • مدیریت شرکت ایمن کاران استرآباد بر عهده چه کسی می باشد ؟

مدیریت شرکت ایمن کاران استرآباد بر عهده جناب مهندس خوش سیرت است که با کادری مجرب و متخصص در این حوزه فعالیت میکنند .

 • این شرکت خدمات نصب دوربین مداربسته در گرگان را نیز انجام میدهد ؟

یکی از اصلی ترین خدماتی که این کمپانی عرضه میکند فروش و نصب دوربین مداربسته در گرگان است .

 • کدام برند های دوربین مداربسته را برای فروش دارند ؟

ورتینا ، داهوا ، دوربین مداربسته هایک ویژن و چندین برند خوش نام دیگر از برند هایی است که شرکت ایمن کاران برای فروش دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *