مقالات

قیمت دوربین مداربسته در گنبد [مناسب ترین قیمت را از کجا بخریم؟]

همانطور که همه ما میدانیم برای نصب دوربین مداربسته در یک محیط ، فقط به یک دوربین نیاز نیست . چندین دوربین برای تصویربرداری چند جهته ، مقدار زیادی سیم و کابل و فیش ، دستگاه گیرنده تصویر ، میکروفون ، هارد و رک و لوازم مختلف دیگر از اقلامی است که برای بستن دوربین مداربسته در یک محیط لازم است . همه این اقلام با هم سبب میشود که مبلغ تمام شده دوربین مداربسته ، مبلغ تقریبا زیادی باشد . به همین جهت مهم است که دوربین و متعلقات آن را از جایی خریداری کنید که هم جنس خوب به شما تحویل دهند و هم این که قیمت مناسب و منصفانه ای داشته باشند . در این مقاله میخواهیم قیمت دوربین مداربسته در گنبد را بررسی کنیم و ببینیم که در کجا میتوانیم مناسب ترین قیمت دوربین مداربسته در گنبد را پیدا کنیم . تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت دوربین مداربسته در گنبد

دوربین مداربسته در گنبد

شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه نصب و خرید دوربین مداربسته در گنبد و استان گلستان با بهترین قیمت می باشد

برخی از خدمات این شرکت :

 1. نصب دوربین
 2. درب اتوماتیک
 3. تلفن سانترال
 4. سیستم اعلام سرقت
 5. سیستم اعلام حریق
 6. پیاده سازی خانه هوشمند 
 7. اتوماسیون اداری 
 8. برق اضطراری

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6

تلفن : 017-32248771 و 09111774812

ایمیل : imenkaran@ymail.com

قیمت دوربین مداربسته در گنبد

اگر قرار بود فقط یک دوربین بخریم و کار تمام شود که خوب بود . قیمت آن هم برای ما بسیار مقرون به صرفه در می آمد . اما چنین نیست و باید چندین دوربین و متعلقات زیادی را برای آماده سازی یک سیستم تصویر برداری مداربسته خریداری کرد . اینجاست که قیمت دوربین مداربسته بیش از چیزی که در ذهنمان محاسبه کرده ایم تمام میشود . اما میخواهیم یک مجموعه را به شما معرفی کنیم که بتوانید بهترین قیمت دوربین مداربسته در گنبد را از آن جا خریداری کنید . مجموعه ایمن کاران نه تنها در زمینه نصب و خرید دوربین مداربسته ، بلکه در زمینه انواع دزدگیر ، اتوماسیون اداری ، تلفن سانترال و به طور کلی ایجاد خانه هوشمند فعالیت میکند .

همانطور که پیش از این هم در رابطه با این مجموعه توضیحاتی ارائه کرده بودیم شرکت ایمن کاران استرآباد مجموعه ای است که میتوانید به آن برای ایمن سازی خانه خود اطمینان کنید .

شرکت ایمن کاران استرآباد

شرکت ایمن کاران استرآباد یکی از بهترین مجموعه ها در استان گلستان است که در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته ، اجرای اتوماسیون اداری ، اجرای تلفن سانترال برای مجموعه ها و ادارات ،اجرای دزدگیر اماکن و به طور کلی در زمینه هوشمند سازی منازل شما فعالیت میکند . این مجموعه نه تنها در گرگان و گنبد بلکه در تمامی شهر های استان گلستان و حتی خارج از استان هم خدمات ارائه میکند

خرید بهترین قیمت دوربین مداربسته در گنبد

برای خرید بهترین قیمت دوربین مداربسته در گنبد یا هر شهر دیگری داخل و خارج استان گلستان میتوانید به مجموعه ایمن کاران که در این کار سابقه بسیار درخشانی دارند مراجعه کنید .

شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خرید و نصب بهترین مارک دوربین مداربسته در گرگان و استان گلستان میباشد . برخی از خدمات این شرکت که میتوان به آن اشاره کرد :

 • نصب دوربین
 • درب اتوماتیک
 • تلفن سانترال
 • سیستم اعلام سرقت
 • سیستم اعلام حریق
 • پیاده سازی خانه هوشمند
 • اتوماسیون اداری
 • برق اضطراری

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6

تلفن : 017-32248771 و 09111774812

ایمیل : imenkaran@ymail.com

دوربین مداربسته آنالوگ بهتر است یا دوربین مداربسته دیجیتال ؟

همانطور که قبلا هم در مطالب مختلفی گفتیم دوربین های مداربسته از لحاظ نحوه انتقال تصاویر دو نوع دارند . دیجیتال و آنالوگ . اما تفاوت دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال چیه ؟ دوربین های دیجیتال در یک زمان تصویر برداری میکند ، تصاویر را از طریق امواج وای فای به دستگاه پردازش تصویر میفرستد و تصاویر در همان دستگاه ذخیره میشود و در همان لحظه بر روی نماشگر نشان داده میشود .

اما در رابطه با دوربین های آنالوگ یک کابل از دوربین ها به دستگاه متصل است که تصاویر را از طریق این کابل به دستگاه پردازش تصویر میفرستد و پس از آن تصاویر به مانیتور انتقال داده میشود .

قیمت دوربین مداربسته در گنبد
کدام دوربین مداربسته مناسب من است آنالوگ یا دیجیتال ؟

در مطالب قبلی در رابطه با دوربین مداربسته دیجیتال و دوربین مداربسته آنالوگ توضیحات جامع و کاملی را ارائه کرده ایم .دوربین های دیجیتال کیفیت تصویر بالاتری دارند اما دوربین های آنالوگ ارزان ترند . باید ببینید کیفیت تصویر برایتان مهم تر است یا قیمت .

برای محیط من چند دوربین نیاز است ؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید فضای شما بررسی شود و متراژ دقیق آن تعیین شود پس از آن مشخص میشود که به چند دوربین نیاز دارید .

به جز دوربین به چه وسایل دیگری برای راه اندازی سیستم مداربسته در یک محیط نیاز است ؟

دوربین فقط یکی از اجزای سیستم مداربسته است . دستگاه پردازش تصویر ، هارد ، رک برای نگهداری دستگاه ، میکروفون یا کارت صدا ، مودم اینترنت ، مقدار زیادی کابل و فیش و آداپتور و … از لوازمی است که برای راه اندازی سیستم مداربسته به آن نیاز است .

در محیط های تاریک از کدام مدل دوربین ها باید استفاده کرد ؟

معمولا همه دوربین ها قابلیت دید در شب دارند به این صورت که پس از تاریک شدن محیط میتوانند ضبط تصویر واضح داشته باشند . اگر در محیطی میخواهید دوربین نصب کنید که همیشه تاریک است و یا نیاز است که در شب تصور دقیق و بسیار واضحی داشته باشد برخی از دوربین ها قابلیت دید در شب قوی ای دارند باید از آن مدل ها خریداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *