مقالات

نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان

نمیاندگی تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان

در این بخش قصد داریم راجع به نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان نیز صحبت کنیم . پیش تر راجع به نصب تلفن سانترال در گرگان و نصب دوربین مداربسته در گرگان نیز مطلبی نوشته بودیم و متوجه شدیم که تلفن های سانترال بیشتر برای محیط های اداری ، تجاری ، سازمانی و … کاربرد دارند . در واقع افرادی که در داخل یک مجموعه اداری و یا یک شرکت تجاری بزرگ هستند به کمک خطور داخلی که توسط تلفن سانترال تامین می شود کار کنند و با دیگر افراد نیز ارتباط برقرار کنند . یکی از بهترین مارک تلفن سانترال در بازار برند پاناسونیک می باشد که در ادامه بیشترراجع به آن ها می خوانیم .

برای خرید تلفن سانترال می توانید به شرکت ایمن کاران استر آباد نیز مراجعه کرده و مدل تلفن های پاناسونیک  را بشناسید و سپس به کمک مشاوره می توانید بهترین تلفن سانترال را برای مرکز خود خریداری کنید . 

نمیاندگی تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان

تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان

شرکت ایمن کاران استرآباد نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان را برعهده دارند و یکی از بهترین شرکت ها در زمینه خرید و نصب دوربین مداربسته در گرگان و تلفن های سانترال در گرگان و استان گلستان میباشد.

برخی از خدمات این شرکت که میتوان به آن اشاره کرد :
نصب دوربین
درب اتوماتیک
تلفن سانترال
سیستم اعلام سرقت
سیستم اعلام حریق
پیاده سازی خانه هوشمند
اتوماسیون اداری
برق اضطراری

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6
تلفن : 017-32248771 و 09111774812
ایمیل : imenkaran@ymail.com

تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان

امکانات تلفن سانترال پاناسونیک

با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه انجام داده ایم تقریبا به طور قاطع می توانیم بیان کنیم که تلفن های اداری پاناسوینک می تواند انتخاب اول هر خریداری باشد . دلیل این همه محبوبیت تلفن سانترال پاناسونیک به خاطر کیفیت بسیار خوب آن ها و همچنین قیمت متناسب آن می باشد .

البته که پاناسونیک امکانات ویژه ای هم برای تلفن های سانترال خود قرار داده است . به عنوان مثال یکی از این امکانات در تلفن های سانترال پاناسونیک دسترسی مستقیم به خطوط تلفنی شهری می باشد . به کمک تلفن سانترال می توانید بدون آن که کدی وارد کنید به دیگر خطوط شهری مجموعه نیز دسترسی پیدا کنید .

از دیگر قابلیت ها و امکانات تلفن سانترال پاناسونیک می توان به شماره گیری سریع آن ها نیز اشاره کرد . این نوع دکمه های شماره گیری سریع معمولا در سمت راست بدنه دستگاه نیز قرار گرفته اند و افرادی که زیاد از شماره های متعدد استفاده می کنند می توانند این شماره های مهم و پر تکرار را در این قسمت ذخیره کنند .

 امکانات تلفن سانترال پاناسونیک

راهنمای خرید بهترین تلفن سانترال پاناسونیک از نمایندگی

برای ان که بتوانید بهترین تلفن سانترال پاناسونیک را از نمایندگی تلفن سانترال پاناسونیک در گرگان خریداری کنید لازم است تا ابتدا با نیاز های شرکت و یا مجموعه خود نیز آشنا شوید ، ما برای این که شما بتوانید این نیاز ها را بشناسید سوالاتی قرار داده ایم که میتوانید به کمک پاسخ آن ها بهترین تلفن سانترال را خریداری کنید :

1. مجمومعه به چه تعداد خط داخلی نیاز دارد ؟
2. اپراتور دور کار می خواهید داشته باشید ؟
3. منشی تلفن دارید و یا به ان نیاز دارید ؟
4. شعبه ای دیگر از مجموعه شما وجود دارد ؟
5. نیاز به صنف انتظار باری کاربران دارید ؟
6. چند خطی شهری دارید ؟
7. مکان مجموعه و یا مرکز شما موقتی است یا دائمی ؟ و ….

پس از آن که پاسخ چنین سوالات مشابه ای را پیدا کردید حال می دانید که چه نوع تلفن سانترال با چه نوع ویژگی ها و قابلیت هایی نیاز دارید .

 راهنمای خرید بهترین تلفن سانترال پاناسونیک از نمایندگی

انواع تلفن سانترال پامناسونیک

1. تلفن سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

این نوع تلفن سانترال پاناسونیک بیشتر مناسب برای مجموعه ها و مراکز کوچک می باشد . مدل تلفن های سانترال پاناسونیک در حالت کلی به دو دسته تقسیم می شود ، دسته اول می توانند 3 خط شهری و 8 خط داخلی را قبول کنند و دسته دوم می توانند تا 6 خط شهری و 16 خط داخلی را پشتیبانی کنند.

2. تلفن سانترال پر ظرفیت پاناسونیک

مدل تلفن های پر ظرفیت پاناسونیک برای ادارات و سازمان های بزرگ تر کاربرد دارند چرا که می توانند خطوط شهری بییشتری را نسبت به تلفن های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک پشتیبانی کنند . این مدل تلفن های پر ظرفیت پاناسونیک می توانند پذیرای 96 تا 640 خطوط تلفنی باشند که به خوبی پاسخ گوی نیاز مشتریان هستند .

نمایندگی تلفن سانترال پاناسوینک در گرگان

برند پاناسونیک یک برند ژاپنی است که هم اکنون در زمینه تولید محصولات الکتریکی و الکترونیکی نیز فعالیت می کند . از پرفروش ترین محصولات پاناسوینک می توان به محصولات مخابراتی آن مانند تلفن ها سانترال ، رومیزی و بی سیم و دستگاه سانترال نیز اشاره کرد . در گرگان شرکت ایمن کاران استر آباد نمایندگی تلفن های سانترال پاناسونیک را برعهده دارند و می توانید به راحتی مدل تلفن سانتترال مناسب مجموعه خود را از مجموعه ایمن کاران خریداری کنید و از خدمات آن نیز بهره مند شوید .

آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر – طبقه دوم – واحد 6
تلفن : 017-32248771 و 09111774812
ایمیل : imenkaran@ymail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *