مقالات

نمایندگی دوربین سانل در گلستان [ مقایسه سانل با دیگر برند ها ]

نمایندگی دوربین سانل در گلستان

بی شک اگر به قصد خرید دوربین مدار بسته سری به بازار زده باشید ، پس با نام برند سانل نیز آشنا هستید ، چرا که سانل یکی از معروف ترین و بزرگ ترین برند ها در زمینه ی تولید انواع دوربین های مدار بسته و محصولات نظارتی می باشد ، از این رو اکثر فروشنده ها در مورد این برند اطلاع دارند و محصولات برند سانل را به فروش می رسانند ، حال با توجه به محبوبیت دوربین های مدار بسته سانل و انواع دیگر برند های روز دنیا که در بازار وجود دارند عده زیادی از خریداران در مورد مقایسه برند سانل با دیگر برند ها و یا در رابطه با نمایندگی دوربین سانل در گلستان نیز سوال میپرسند .

از این رو ما در این مطلب تصمیم گرفتیم تا به بررسی دوربین های برند سانل و کیفیت آن ها و مقایسه آن ها با دیگر برند ها نیز بپردازیم تا بدین ترتیب بتوانیم به رفع سوالات شما نیز بپردازیم .

نمایندگی دوربین سانل در گلستان

شرکت ایمن کاران استر آباد یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ی فروش دوربین مدار بسته در گرگان و استان گلستان می باشد .

برخی از خدمات این شرکت :

نصب دوربین مداربسته گرگان
درب اتوماتیک
تلفن سانترال
سیستم اعلام سرقت
سیستم اعلام حریق
پیاده سازی خانه هوشمند
اتوماسیون اداری
برق اضطراری
نمایندگی بهترین مارک های دوربین مداربسته
آدرس : گرگان – خیابان شهدا – رو به روی لاله 20 – مجتمع کوثر- طبقه دوم – واحد 6

تلفن : 017-32248771

همراه : 09111774812

ایمیل : imenkaran@ymail.com

برند سانل ساخت کجاست ؟ [ sunell ]

در ابتدا برای بررسی پاسخ سوال برند سانل ساخت کجاست ، قصد داریم تا به بررسی این برند و تاریخچه آن نیز بپردازیم . سانل در حقیقت یک شرکت بین المللی در زمینه ی تولید دوربین های مداربسته و نظارتی نیز می باشند . این برند در سال 2002 در شهر شن ژن در کشور چین نیز تاسیس شده است و خیلی سریع توانست وارد حوزه تحقیقات درباره تکنولوژی های مدرن دوربین های شبکه نیز شود . در رابطه با کیفیت محصولات سانل در این جا باید بیان کنیم که این کمپانی مشهور مجهز به یک مرکز تحقیقات و توسعه (R&D) فعال بوده است که همواره محصولاتش را زیر نظر این مرکز تحقیقات نیز تولید می کند ، از این رو در رابطه با کیفیت محصولات سانل باید بیان کنیم که محصولات این برند دارای کیفیت و اعتبار جهانی نیز بوده اند .

در حقیقت برند سانل برای سه سال پیاپی در لیست برترین برند های تولید کننده دوربین مداربسته در چین قرار گرفته اند و تا کنون در 311 پروژه دولتی نیز شرکت کرده است . در رابطه با دفاتر مرکزی برند سانل در بازار باید بیان کنیم که این شرکت 24 شعبه و یا مرکز فروش در چین دارد و از سمتی دیگر دارای 5 دفتر بین المللی در تایوان ، آفریقای جنوبی ، اروپا و آمریکا نیز می باشد .

محصولات برند سانل امروزه به بیش از 113 کشور جهان نیز صادر می شوند چرا که محصولات این برند از کیفیت خیلی خوبی برخوردار بوده اند و از سمت کشور های زیادی درخواست برای خرید محصولات برند سانل می شود و پس از دو شرکت برتر دولتی چین ، عنوان سوم بهترین صادر کننده را از آن خود کرده است و در سال 2013 رکورد بیشترین فروش CCD را از سونی ژاپن دریافت کرده است .

نمایندگی دوربین سانل در گلستان

ویژگی های برند سانل و مزایای آن ها

در ادامه بررسی نمایندگی دوربین سانل در گلستان باید بیان کنیم که به بررسی ویژگی های این برند نیز بپردازیم :

تنوع محصولات برند سانل بالا است و برای هر کارکرد و سلیقه ای محصولاتی را به فروش می رساند .

محصولات برند سانل دارای ضمانت 3 ساله می باشند .

برند سانل پس از فروش محصولات خود ، خدمات پس از فروش خوبی را ارائه می دهد .

دوربین های مدار بسته سانل از کیفیت خوبی برخوردار هستند و می توانند تصویر شفاف و بدون نویزی را ارائه دهند .

محصولات برند سانل دارای قابلیت های کاربردی یا تکنولوژی های پیشرفته هوش مصنوعی نیز تولید شده اند .

همواره برند سانل در نظر داشته است تا در تولید محصولات خود از تکنولوژی های به روز دنیا نیز استفاده کند .

محصولات سانل دارای کارکرد خوب در رنج دمایی پایین و بالا نیز می باشند .

در تولید برند سانل از بهترین قطعات الکترونیکی ، مکانیکی و اپتیکی نیز استفاده شده است .

نمایندگی دوربین سانل در گلستان

مقایسه برند سانل با سایر برند ها :

برند های زیادی در زمینه ی تولید ا نواع دوربین های مدار بسته نیز فعایلت می کنند و روز به روز بر تعداد این برند ها نیز اضافه می شود . با توجه به انواع این برند ها ، قطعات انتخاب دوربین مدار بسته از یک برند کار سخت و پیچیده ای می باشد ، از این رو اکثر خریداران برای انتخاب برند نهایی خود دست به مقایسه این برند ها نیز می زنند .

حال ما در اینجا تصمیم گرفتیم تا خودمون این مقایسه را برای شما انجام دهیم . البته خوشبختانه این روز ها با وجود اینترنت و فضای مجازی به راحتی می توانید در مورد هر چیزی تحقیق کنید و اطلاعات کاملی از آن به دست آورید .

برای مقایسه لازمه که از قبل بدانید که چه موضوعی برای شما اهمییت بیشتری دارد .. ! به عنوان مثال برای ی شخص شاید کیفیتی دوپبین مدار بسته خیلی اهمیت داشته باشید اماب رای شخص دیگری کیفیت زیاد مهم نباشد و بیشتر به قیمت اهمیت می دهد ، جدا از این موضوع به عنوان مثال شاید برای فردی کنترل از راه دور و دسترسی از راه دور به دوربین اهمیت بیشتری داشته باشد اما شاید این مضووضع برای شخص دیگری زیاد اهمیت نداشته باشد .

بررسی اندازه و ابعاد :

ابتدا در مقایسه دوربین سانل با دیگر بنرد ها باید بیان کنیم که اندازه فیزیکی دوربین های سانل به شکلی طراحی شده اند که به راحتی بتوان آن ها را در جاهای مختلف نصب کرد . دوربین های مدار بسته برند سانل در این زمینه با دیگر برند ها رقابت تنگاتنگی دارند و خوشبختانه توانسته اند رضایت مشتریان خود را به دست آورند .

خاصیت دید در شب :

از دیگر مزیت های دوربین های مدار بسته سانل در مقایسه با دیگر برند های و دیگر دوربین های مداربسته ، خاصیت دید در شب در آن ها است ، افراد با استفاده از دوربین های مدار بسته سانل دید خوبی در شب خواهند داشت ، به شکلی که در تاریکی مطلق هم دارای این قابلیت می باشند . اگر سوال دیگری در این زمینه دارید می توانید در نمایندگی دوربین سانل در گلستان و یا با مراجعه به مرکز ایمن کاران سوالات خود را بپرسید .

بررسی نوع لنز دوربین :

از دیگر مهم ترین نکاتی که در بررسی و مقایسه دوربین مداربسته یاید بهدآن اهمیت دهید ، نوع لنزی است که در دوربین مداربسته نیز به کار می رود . لنز دوربین های مدار بسته سانل از کیفیت خیلی خوبی برخوردار هستند . معمولا دوربین های مداربسته می توانند تصویر با کیفیتی را بر رو ی مانیتور نیز نشان دهند . قطعا هر اندازه لنز دوربین ها بهتر باشد ، امنیت فضای تحت نظر نیز بالاتر خواهد بود .

بررسی کیس ذخیره دوربین ها :

نکته دیگری که باید جزو اولیت های خرید دوربین مداربسته باشد ، بررسی کیس ذخیره سازی است . در حقیقت هر اندازه حافظه داخلی کیس بالاتر باشد ، دوربین مدار بسته می تواند اطلاعات بیشتری را در مدت زمان بیشتری نیز ذخیره کند اما اگر کیس ذخیره کم باشد این امکان نیز وجود ندارد . معمولا بر روی کیس ذخیره نرم افزاری نصب می شود که دارای امکانات و آیتم های خوبی می باشد و دسترسی هایی را ایجاد می کند .

تجهیزات دوربین مداربسته :

در مقایسه دوربین مدار بسته ها ، تنها خود دوربین مدار بسته ملاک نمی باشد بلکه بررسی تجهیزات آن ها هم اهمیت دارد . یک از ویژگی های خود برند سانل این می باشد که همراه با دوربین یک سیستم و یک مانیتور با کیفیت نیز قرار دارد که از کیفیت خیلی خوبی برخوردار بوده است که دارای کیفیت های متفاوت بوده است و خود مشتری با توجه به میزان هزینه ای که می خواهد بپردازد می تواند نوع با کیفت تر و یا کم کیفیت تر را انتخاب کند .

قابلیت دسترسی به سیستم مانتورینگ از راه دور :

یکی دیگر از مهم ترین نکاتی که در مقایسه برند سانل با دیگر برند ها باید حتما بررسی شود ، امکان دسترسی از راه درو به مانتورینگ است . دوربین های سانل مجهز به قابلیت دسترسی از راه دور هستند و به کمک اینترنت نیز این عمل انجام می شود . ، قطعا این امکان باعث می شود تا افراد بهتری بتوانند بر امنیت منظقه مد نظر خود نیز نظارت کنند .

میزان هزینه نگهداری از دوربین مداربسته :

این روز ها با توجه به گران شدن هزینه ها این موضوع برای عده ای از افراد اهمیت بسیار زیادی دارد ، در صورتی که میزان هزنیه های نگهداری تجهیزات بالا باشد ، در صورتی که دستگاه به مشکل بخورد و یا اگر نیاز به سرویس داشته باشد ، قطعا باید برای تعمیر و سرویس آن هزینه زیادی بپردازید . اما خوشبختانه میزان هزینه های نگهداری دوربین مدار بسته سانل و تجهیزات آن مناسب است و از این بابت مشکل زیادی برای خریدار پیش نخواهد آمد و این موضوع در نمایندگی دوربین سانل در گلستان هم ذکر شده است .

پشتیبانی نمایندگی ها :

خوشبختانه برند سانل دارای نمایندگی های متعددی در ایران بوده است که از پشتیبانی خوبی برخوردار هستند و البته نه تنها در ایران بلکه حتی در نقاط مختلف جهان نی زدارای نمایندگی هایی بوده است که از پشتیبانی خوبی برخوردار هستند . همین موضوع ساده باعث شده تا مشتریان به برند سانل و محصولات آن اعتماد بیشتری پیدا کنند و از این رو رضایت مشتریان خود را نیز به همراه دارد .

نمایندگی دوربین سانل در گلستان

امکان تغییر زاویه دیدی در دوربین های مدار بسته :

این که شما در حین نظارت امینیت منطقه مد نظر بتوانید با تغییر زاویه دید مناطق مختلف را در نظر بگیرید اهیمت بالایی دارد . با این قابلیت می توانید زوایای بیشتر از منطقه خود را با دوربین مداربسته کنترل کنید و خوشبختانه دوربین های مدار بسته سانل دارای این قابلیت نیز می باشند .

تکنولوژی های موجود در دوربین مداربسته سانل

همانطور که پیش تر هم بیان کرده بودیم برند سانل همواره در تلاش بوده است تا از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا برای تولید دوربین های مدار بسته خود نیز استفاده کند . از جمله از این تکنولوژی ها می توان به انواع سنسور ها ، پردازشگر های تصویری (DSP) ، مدارات مجتمع و لنز ها نیز اشاره کرد . برند سانل همواره جلوتر از باقی برند ها توانسته از تکنولوژی های مدن نیز استفاده کند و این خود می تواند نشان دهنده اعتبار جهانی باشد چرا که شرکت ها یکه در این زمینه با سانل وارد همکاری شده اند تکنولوژی های خود را در اختیار برند سانل قرار می دهند پس می توان گفت که محصولات سانل به روز بوده است و با کیفیت بالایی نیز تولید می شوند .

نمونه کیس های جهانی ثبت شده برند سانل ( sunell )

در ادامه ی مقاله نمایندگی دوربین سانل در گلستان می خواهیم به معرفی چند نمونه از کیس هاس جهانی ثبت شده برند سانل نیز بپردازیم .

دوربین بولت بدنه بزرگ (BL)
دوربین دام مینی دکوراتیو سقفی (OS)
دوربین مینی اسپید دام دکوراتیو
دوربین های باکس صنعتی
دوربین های هوشمند (SY و AI)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *